SUPER KAINOS!

Karjera

PRAKTIKOS PROGRAMOS

Norite mokytis, tobulėti ir tapti tikru savo srities specialistu? Visiems žinoma, kad tai galima pasiekti, kai mokaisi iš geriausių savo srities ekspertų! Kviečiame Tave praktiką atlikti AUTO PRABA komandoje!
Puikiai žinome, kad daugeliui studentų, turint tik teorines žinias, ne iš karto pavyksta sėkmingai integruotis į darbo rinką. AUTO PRABOJE atlikdami praktiką gausite užduotis, kurios yra puikus įvadas į realaus darbo situacijas.

Prioritetą teikiame tiems studentams, kurie po praktikos planuoja likti dirbti įmonėje. AUTO PRABA  sudaro puikias sąlygas siekti karjeros po čia atliktos praktikos – turime ne vieną kolegą, kuris karjerą mūsų įmonėje pradėjo būtent taip. Stengiamės, kad naujokai kaip įmanoma greičiau integruotųsi ir taptų komandos dalimi – nesvarbu, ar tai būtų ką tik atėjęs dirbti naujokas, ar praktiką atliekantis studentas. Mums svarbu, kad komandos nariai darbe jaustųsi gerai, nebijotų išsakyti savo nuomonės ir norų.
 
Labai vertiname atsakingus ir patikimus žmones, kuriais galime pasikliauti. Stengiamės suformuoti stiprią ir patikimą komandą, kurios kiekvienas narys atsakingai žiūri į savo atliekamą darbą, į savo pažadus kolegoms / vadovui / klientui bei siekia kad darbo aplinka būtų draugiška ir motyvuojanti. Geriausiems, iškart po praktikos, pasiūlome įdomų, perspektyvų ir gerai apmokamą darbą.

 

Turi klausimų?
Mob.: +370-655-54771. El.p.: info@autopraba.lt

 

Jūsų užklausa išsiųsta

Jūsų duomenys:

Visi darbo pasiūlymai

UAB "Auto Praba"
Naugarduko g.100, Vilnius
LT - 03202
Tel.: +370 (5) 2052109
El. paštas: info@autopraba.lt

Įmonės kodas 302555352
PVM mokėtojo kodas LT100005743816

PVM pažymėjimas

Draudimo polisas